آیا بارداری با پیشاب امکان پذیر است؟

بارداری با پیشاب

این سوال برای بسیاری از افراد پیش می­ آید که آیا بارداری با پیشاب رخ می­دهد؟ پاسخ کوتاه این سوال جنجالی بله است.

برای درک میزان احتمال بارداری با پیشاب ، ابتدا باید میزان موثر بودن روش طبیعی پیشگیری از بارداری و درصد حضور اسپرم در پیشاب را بسنجیم و بفهمیم که این روش به چه افرادی توصیه می شود و به چه افرادی توصیه نمی شود.

روش طبیعی پیشگیری از بارداری، همان بیرون کشیدن آلت تناسلی مرد پیش از ارضا و دور کردن آن از ناحیه تناسلی خانم است، که معمولاً این کار را در زمان ارضا شدن یا کمی پیش از آن انجام می دهد. در بسیاری از افراد سالم مایع منی حاوی مقدار کافی اسپرم است که بتواند فرد را باردار کند. از لحاظ نظری در روش بیرون کشیدن آلت، اسپرم به تخمک نمی رسد و امکان باردار شدن وجود ندارد.

آیا روش طبیعی برای پیشگیری از بارداری موثر است؟

در کل روش طبیعی روشی بسیار موثر برای پیشگیری از بارداری به شمار نمی آید. هر ساله از هر ۱۰۰ نفری که برای پیشگیری از بارداری از روش طبیعی استفاده می کند حدود 20 الی 27  نفر باردار می شوند. حتی در صورت عملی کردن درست این روش سالانه از هر ۱۰۰ نفر ۴ نفر باردار می شوند.

 

اپلیکیشن مینت

اما نکته اینجاست که نمی‌توان این روش را به درستی عملی کرد. اگر همانطور که گفته می‌شود روش پیش گیری از بارداری به درستی عمل کند، چرا نرخ بارداری در افرادی که از آن استفاده می‌کنند بسیار بالاست؟

دلایل بارداری با پیشاب

یکی از دلایل آن این است که به کار گیری این روش برای برخی افراد دشوار است چرا که به راحتی ممکن است فراموش کنند چه زمانی باید رابطه را قطع کنند یا برخی از افراد نتوانند تشخیص دهند چه زمانی ارضا می شوند و آلت را دیر بیرون بیاورند. این روش نیازمند کنترل و آگاهی بالای مرد و اعتماد بالای زن به او است چرا که این روش تنها تحت کنترل یکی از آنهاست و هیچ راهی وجود ندارد که پس از رابطه بتوان فهمید آیا روش به درستی انجام شده است یا خیر.

دلیل دومی که برای موثر بودن این روش آورده می‌شود این است که ممکن است در پیشاب، اسپرم وجود داشته باشد. پیشاب پیش از آزاد شدن مایع منی ترشح می شود ونقش روان کننده و تنظیم کننده میزان اسید موجود در مجاری ادراری را دارد چرا که مجاری ادراری و لوله انتقال اسپرم در مردان یکی است.

اینکه آیا در پیشاب اسپرم وجود دارد یا خیر و اینکه اگر وجود داشته باشد این اسپرم می تواند منجر به بارداری شود، هنوز پرسش بسیاری از پژوهش هاست و نتایج این پژوهش ها همواره یکی نیست، اما پاسخ خلاصه به این پرسش بله است؛ پیشاب حاوی اسپرم است اما نه در همه افراد.

چطور بلافاصله بعد از رابطه بفهمم که احتمال بارداری وجود دارد یا خیر؟

تا اینجا فهمیدید که بارداری با پیشاب امکان پذیر است.

خب اگر امکان پذیر هستش چطور بفهمیم که باردار هستیم یا نه؟ کلی استرس گرفتیم. اصلا راهی به غیر از آزمایش خون یا استفاده از بیبی چک وجود داره؟

این سوالی است که اکثر مخاطبان مینت پس از خواندن این مقاله از ما می پرسند. (کافیست نظر های این مطلب را بخوانید!)

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که بارداری به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه در چه قسمت از سیکل قاعدگی رابطه داشته داشته اید، چند بار رابطه داشته اید یا اینکه پس از رابطه چه علائمی دارید یا حتی اینکه سرماخوردگی دارید یا نه، در پاسخ این سوال موثر هستند و برای هرکس متفاوت است.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا قسمت تست بارداری آنلاین را در اپلیکیشن اضافه کنیم. در این قسمت به تعدادی سوال پاسخ می دهید و با توجه به عواملی که در بالا اشاره کردیم؛ درصد بارداریتان مشخص خواهد شد.

نمونه ای از پاسخ تست بارداری آنلاین اپلیکیشن مینت

نمونه ای از پاسخ تست بارداری آنلاین اپلیکیشن مینت

برای این کار کافیست اپلیکیشن مینت را از طریق لینک زیر نصب کنید، وارد قسمت دکتر مینت و سپس تست بارداری آن شوید و به سوالات آن پاسخ دهید. سپس با توجه به پاسخ های شما و بنابر منابع پزشکی روز دنیا، احتمال بارداریتان مشخص خواهد شد. دانلود اپلیکیشن

به توضیحات دکتر فائزه شهبازی در رابطه با اینکه چرا باید از تست بارداری آنلاین اپلیکیشن مینت استفاده کنیم، توجه کنید:

آیا در پیشاب، اسپرم وجود دارد؟

وجود اسپرم در پیشاب

وجود اسپرم در پیشاب

در بهار ۲۰۱۹ تنها ۵ پژوهش در مورد وجود اسپرم در پیشاب انجام شد که در دو پژوهش هیچ یک از شرکت کننده ها در پیشاب خود اسپرم نداشتند اما در پژوهشی دیگر حدود ۱۶ الی ۴۱ درصد شرکت کنندگان در پیشاب خود اسپرم داشتند. در این پژوهش ها تعداد اسپرم ها کم بود و تمامی آنها قابلیت بارور کردن تخمک را نداشتند اما باز هم احتمال بارداری وجود داشت.

چندین دلیل وجود دارد که نتایج پژوهش ها یکسان نمی شوند. در یکی از پژوهش‌ها پژوهشگر پی برد افرادی که در پیشاب خود اسپرم داشتند، همواره در پیشابشان اسپرم وجود داشته است. در حالی که افرادی که در پژوهش در پیشابشان اسپرم وجود نداشت، هیچگاه در پیشاب خود اسپرم نداشته اند.

با توجه به محدود بودن تعداد شرکت کننده ها در تمام پژوهش ها – تعداد کمتر از ۴۵ نفر – امکان دارد که برخی از این پژوهش ها به صورت اتفاقی افرادی را از قلم انداخته باشند که در پیشاب خود اسپرم دارند. همچنین روش های پژوهشی و ابزارهای آزمایشگاهی که مورد استفاده قرار گرفته بودند، متفاوت بودند بنابراین ممکن است در برخی موارد اسپرم از بین رفته باشد و نتوانسته باشند آنها را بررسی کنند.

بسیاری معتقدند که اسپرم موجود در پیشاب “باقی مانده” مایع منی از دفعه قبلی است که فرد ارضا شده است و اگر پیش از رابطه جنسی دفع ادرار داشته باشد، دیگر اسپرم در پیشاب نخواهد بود. اما چنین ادعایی درست نیست.

در پژوهشی که 41 درصد شرکت کنندگان در پیشاب خود اسپرم داشتند، تمامی شرکت کنندگان پیش از نمونه گیری از پیشاب، دفع ادرار داشته بودند. این بدین معنی است که یا اسپرم موجود در پیشابشان جدید بوده است، و یا ادرار نمی­تواند مجاری اداراری را از اسپرم­های پیشین کاملاً پاک کند.

 

 

آیا نبود اسپرم در پیشاب، بارداری را غیر ممکن می­کند؟

روش طبیعی پیشگیری از بارداری بسیار رایج است چرا که بدون هزینه و بدون نیاز به آمادگی پیشین است (برای مثال به نسخه پزشک یا مراجعه به داروخانه نیاز نخواهید داشت)، اما میزان استفاده از آن با توجه به سن، فرهنگ و کشور متفاوت است و از دیگر روش­های پیشگیری، شناخته شده­ تر نیست.

در دنیا، از هر 10 خانم، 6 نفر آنها حداقل یکبار از این روش استفاده می­کنند؛ اما تعداد خانم­هایی که حداقل یکبار از کاندوم استفاده می­کنند، 9 نفر از هر 10 نفر است. در کشورهای مختلف اروپایی از هر 100 نفر، 1 الی 33 نفر روش طبیعی پیشگیری از بارداری را به تنهایی (بدون استفاده از دیگر روش­ها) به کار می­گیرند. در حالی که دستگاه­های آی یو دی از هر 100 نفر، 9 الی 24 نفر مصرف کننده دارند.

کاندوم، تنها راه جلوگیری از بیماری های مقاربتی است

کاندوم، تنها راه جلوگیری از بیماری های مقاربتی است

هم چنین بسیاری از افراد روش طبیعی پیشگیری را در کنار دیگر روش­ها مانند کاندوم، اسپرم کش، عدم انجام سکس در دوره هایی خاص (عدم برقراری رابطه جنسی در برخی دوره­ های خاص) به کار می­گیرند.

روش طبیعی پیشگیری از بارداری برای برخی افراد روش بسیار مؤثری است. مانند:

 • افرادی که از بدن و زمان ارضا شدن خود آگاهی دارند.
 • افرادی که به اندازه کافی روی بدن خود کنترل دارند که بتوانند در هنگام نیاز رابطه را قطع کنند.
 • افرادی که برای انجام این روش به اندازه کافی به یکدیگر اعتماد دارند و اگر اشتباهی رخ دهد به یکدیگر اطلاع می­دهند.
 • و افرادی که در پیشاب خود اسپرم ندارند.

اگرچه سه مورد نخست مواردی هستند که فرد می­تواند روی آنها کار کند اما بدون انجام آزمایش هیچگاه نمی­توان گفت که آیا فرد در پیشاب خود اسپرم دارد یا خیر و در نتیجه آیا برای روابط زناشویی وی امکان بارداری با پیشاب وجود دارد یا خیر.

البته بارداری تنها چیزی نیست که فرد در رابطه جنسی باید نگرانش باشد. حتی اگر در پیشاب اسپرم وجود نداشته باشد، اما بیماری ایدز و احتمالاً دیگر بیماری­های مقاربتی از طریق پیشاب منتقل می­شوند.

نتیجه گیری

اگر قصد دارید از روش طبیعی پیشگیری از بارداری استفاده کنید، بهتر است میزان نگرانی خود درمورد احتمال بارداری با پیشاب را بسنجید و پیش از رابطه آزمایش­های مربوط به بیماری­های جنسی را انجام دهید. اگر جواب آزمایش نشان دهنده عدم ابتلای شما و شریک جنسیتان به این بیماری­ها بود، و درمورد احتمال بارداری با پیشاب نگران نیستید، روش طبیعی پیشگیری از بارداری می­تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. برای احتیاط بیشتر می­توانید قرص اورژانسی پیشگیری از بارداری را تهیه کنید و همواره در خانه نگه دارید تا اگر رابطه جنسی را سر موقع قطع نکردید، بتوانید از بارداری پیشگیری کنید.

اگر شما و شریک جنسیتان به هیچ وجه قصد ندارید اکنون بچه­ دار شوید، و درمورد سلامت جنسی خود اطلاعات درستی ندارید، روش طبیعی پیشگیری از بارداری گزینه مناسبی برایتان نخواهد بود.

فرقی ندارد که از چه روشی برای پیشگیری از بارداری یا پیشگیری از بیماری­های مقاربتی استفاده می­کنید، همواره می­توانید از راهنماهای رابطه جنسی، علائم بارداری و علائم بیماری­های مقاربتی استفاده کنید.

یک نظر

 1. .. پاسخ

  سلام من با نامردم رابطه داشتم ولی بدون دخول مقدار کمی از پیشابش لای پام ریخته شد میخواستم بدونم امکانش هست ک سر خورده باشه و وارد واژنم شده باشه و احتمال بارداری وجود داره یا ن درضمن من سریع بدنمو شستم و اینکه نامزدم یکی دو شب پیش ارضا کامل شده وهرچقد ک‌من میگم احتمالش هست ک اسپرم وارد پیشابت شده باشه میگ ن کامل تخلیه شدم
  من نزدیک دوران‌پریودیمه همیشه قبل از پریودی کمر و دلدرد میگرفتم‌اما این سری
  نشد فقط یکی دو روز پیش مقدار کمی‌درد داشتم ک برطرف شد و هنوز عادت نشدم امکانش بارداری وجود داره؟ممنون میشم جواب بدید

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   سلام، اینکه نامزد شما چند روز پیش حتی یک ساعت پیش تخلیه شده باشه، اصلا تاثیری نداره و اگه پیشاب وارد واژن شده باشه، همانطور که در متن بالا هم گفتیم، اگر تخمک گذاری اننجام شده باشه، احتمال بارداری وجود داره…

    1. فرنوش پاسخ

     سلام من ۷ روز پیش رابطه بدون دخول داشتم باکره هستم که نامزدم التشو روی الت من کشید ولی مطمئن نیستم که پیشاب وجود داشته یا نه دخولی هم نبوده فقط کمی روی الت من کشیدن احتمال بارداری هست؟؟

     1. دکتر شهبازی نویسنده

      فرنوش جان سلام، خیر احتمال بارداری نیست. اما اگه پیشاب یا منی وارد واژن بشه و نزدیک به روزای تخمک گذاری باشید ممکنه باردار بشید.

    2. نازنين پاسخ

     سلام خسته نباشيد ، من رابطه مقعدي داشتم و فرداي رابطه پريود شدم در رابطه مقعدي مايه مني ريخته شد داخل ولي خب سريع شستم ولي الان يك چند روز گذشته و پريود نشدم

   1. مریم قدوسی پاسخ

    سلام،من دوهفته بعد از پریودش رابطه بدون دخول داشتم در حدی که آلت نامزدم روی آلتم کشیده شده، مطمین هستم که منی روی واژن تخلیه نشده ولی از پیشاب مطمئن نیستم و میترسم چون در زمان تخمک گذاری بوده بارداری رخ بده، ۱۳ام هرماه باید پریود بشم ولی الان ۴ روز گذشته و هنوز پریود نشدم ، خیلی نگرانم ، چقد احتمال حاملگی هست؟درضمن باکره هستم

   2. زهرا پاسخ

    خسته نباشید من حدود دوهفته بعد از پاک شدن چند روزی پشت هم نزدیکی داشتیم که بلافاصله بعد از هم نبود تا به حال عادت ماهیانه عقب نینداخته بودم مگر بارداری اولم الان تمام علائم بارداری اول را دارم پیشگیری همیشه طبیعی بوده و اینکه پریودی قبلیم خونریزی حالت خون آبه و قطره ای قهوه ای بود
    الان ۱۰روز از زمان قاعدگی میگذره و هنوز خونریزی ندارم
    آیا ممکنه باردار باشم؟؟؟
    و اینکه آیا جای نگرانی داره که من برای پریود قطره ای ماه قبل از کاپ قاعدگی استفاده کردم؟؟
    در ضمن زمان قاعدگی هفت روزه بوده که ماه قبل چهار روزه بود

  2. امیر پاسخ

   سلام و وقت بخیر من با توجه به چیزایی که این مدت خوندم جوابتونو میدم امیدوارم که کمکتون کنه.
   1-راجع به ارضای کامل پارتنرتون اینو به ثراحت بگم خدمتتون هیچ ربطی نداره ایشون حتی اگ ۱۰ دقیقه قبلش ارضای کامل شده باشن و اگر ادرار نکرده باشن پس احتمال اینکه اسپرم تو پیشاب باشه خیلی زیاده چون اسپرما تو محیط اسیدی دووم نمیارن،پس با توجه به گفته شما این امکان کاملا مردوده.
   ۲-استرس باعث میشه هورموناتون قاطی کنه؛اینکه میفرمایید الان علائم پریود رو ندارید قطعا میتونه دلیلش همین استرس بیش از حد شما باشه.
   ۳-اگر بلافاصله با اب و صابون محل رو شستشو دادین خیالتون راحت باشه
   امکان بارداری خیلی ضعیفه.

 2. سبا پاسخ

  سلام . من ۱۱ روز پیش با همسرم رابطه داشتم دقیقا ۱۱ روز بعد از پایانه پریودیم . ممکنه با پیشابشون من باردار باشم ؟ ۲ روز از پریودیم گذشته و هنوز پریود نشدم.

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   سلام سبا جان، احتمال بارداری در روزهای نزدیک به تخمک گذاری بالاس. اما احتمال بارداری با پیشاب خیلی کمه و اگر پیشاب حاوی اسپرم نباشه، بارداری در کار نیست.

   1. سیما پاسخ

    سلام وقتتون بخیر . من دو سه روز مونده به پایان پریودیم با همسرم رابطه داشتم اما ارضا نشد و آبش نیومد . چقدر احتمال داره با توجه ب اینکه وسط تایم پریودیم بودم و ایشون هم ابش نیومد و صرفا پیشاب بود حامله بشم؟ سپاس

     1. زهرا

      خسته نباشید من حدوددوهفته بعد از پاک شدن چند روزی پشت هم نزدیکی داشتیم کع بلافاصله بعد از هم نبود تا بحال عادت ماهیانه عقب ننداخته بودم مگر بارداری اولم الان تمام علاعم بارداری اول را دارم پیشگیری همیشه طبیعی بوده و اینکه پریودی قبلیم خونریزی حالت خون آبه و قطره ای قهوه ای بود
      الان ۱۰روز از زمان قاعدگی میگزره و هنوز خونریزی ندارم
      آیا ممکنه باردار باشم؟؟؟
      و اینکه آیا جای نگرانی داره که من برای پریودقطره ای ماه قبل از کاپ قاعدگی استفاده کردم؟؟
      در ضمن زمان قاعدگیم هفت روزه بوده که ماه قبل چهار روزه بود

  2. سعیده پاسخ

   سلام خسته نباشین من دیشب با نامزدم رابطه داشتم‌ اما بدون دخول بود و ارضا نشده نامزدم خیلی وقته پریود نمیشم باعث شده استرس بگیرم‌چقدر‌ممکنه امکان حاملگی وجود داشته باشه؟لطفا جواب بدین

 3. مریم پاسخ

  سلام من با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم پیشاب بود و اصلا به واژنم برخورد نکرد .
  الان زمان پریودیمه و یه ذره خون از بدنم اومد و دیگر نیومد لخته ام دیدم . میخواستم بدونم احتمال حاملگی است ؟

   1. کیمیا پاسخ

    سلام من در ۲۷ یا ۲۸ ماه پیش پریود شدم. در این ماه، من و همسرم روز ۱۳ دی با هم دیگر اولین رابطه با دخول بدون کاندوم داشتیم، اما آب منی ایشان در آن زمان نیومد و پیشاب بود. این اولین رابطه با دخول ما بود و پرده من به صورت کامل نرفت. سپس بعد از یک ساعت، در حمام ما رابطه بدون دخول داشتیم و آب منی همسرم در آن موقع آمد ضمن اینکه دوش آب باز بود و آب منی شسته شد و روی آلت من ریخته نشد. ‌من چون از بابت پیشاب در رابطه اول با دخول نگران بودم، فردای رابطه ۲ قرص اچ دی مصرف کردم. اما یادم نیست که ۱۲ ساعت بعد ۲ قرص اچ دی دیگر مصرف کردم یا نه. پس از آن در روز ۱۹ دی با هم دیگر رابطه با دخول داشتیم و از کاندوم استفاده کردیم. اما قبل از استفاده از کاندوم، دخول داشتیم اما آب منی همسرم نیامد و من باز از بابت پیشاب نگران بودم برای همین ۲ قرص اورژانسی مصرف کردم یکی فردای رابطه و دیگری اش را در ۱۲ ساعت بعد.
    در ۲۵ دی (دیروز) هم دقیقا همین اتفاق مشابه ۱۹ دی افتاد. رابطه با دخول با استفاده از کاندوم اما قبل از استفاده از کاندوم، دخول بدون آمدن آب منی و آمدن پیشاب. من هنوز قرصی برای ضد بارداری مصرف نکردم چون نگران عوارض زیادش هستم. امکان بارداری در من وجود دارد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی استرس دارم

 4. saba پاسخ

  سلام من تقریبا ۳هفته قبل از پریودم رابطه بدون دخول داستم و پیشاب به مقدار کمی بود و بالا تر از قسمت جذبی واژن بود ولی شک دارم که به پایی‌خورده باشه من سر وقت همیشگی پریود شدم ولی شک دارم که حامله باشم باکره هستم

  1. امیر پاسخ

   سلام
   درکل احتمال باردار شدن دختر باکره خیلی ضعیفه و تحت این شرایطی که فرمودین نزدیک به صفر هستش.استرس نداشته باشید

 5. ساناز افتخاری پاسخ

  سلام وقتتون بخیر…
  من باکره هستم و با نامزدم رابطه داشتم که مقداری از پیشاب رو بین پام حس کردم ایا امکان بارداری وجود داره؟؟

  1. مهراد پاسخ

   سلام ، من شبه قبل با نامزدم رابطه داشتم
   زمانه تخليه شدن ، خيلي مواظب بودم حتي قطره اي داخل واژن نره … احتمال بارداري با پيشاب هست ؟ چند درصد ؟

   1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

    مهراد جان سلام، بارداری به عوامل مختلفی بستگی داره و برای هر شخص متفاوته، اپلیکیشن رو دانلود کنید، تست بارداری آنلاین رو انجام بدید تا شرایطتتون مشخص بشه، بعد از اوون احتمال بارداری رو دریافت خواهید کرد.

   2. زهرا فاطمی پاسخ

    سلام،من باکره هستم و دوهفته پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم و فقط آلتش رو روی آلتم کشید حتی وقتی ارضا شد منی رو جای دور از آلت من خالی کرد اما چون زمان تخمک گذاریم بود میترسم پیشابش باعث بارداریم بشه

    1. زهرا فاطمی پاسخ

     در ادامه بگم ۴ روز از تایمی ک باید پریود میشدم گذشته و من هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم

 6. مهشیدنیلیان پاسخ

  سلام من بعد از پریودی قبلیم بلافاصله با همسرم رابطه داشتم ک پیشابو کامل داخل واژنم میکرد وچندین روز رابطه داشتیم ب همین شکل الان 12روز از شروع پریودیه قبلیم میگذره ک کلا 4 روز پریود بودم حالا حالت تهوع گاهی امروز گرفتم و سرگیجه شدید و سردردخستگی داشتم احتمال بارداری هست؟ ینی باردارم ؟الان معلوم میشه ؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   مهشید جان سلام، احتمال بارداری نیست. خونریزی لانه گزینی که موقع پریود اتفاق میفته، کاملا متفاوت از پریوده و بصورت لکه بینی و خون آبه و روشن هستش. اگه پریودتون متفاوت از همیشه بوده تست بارداری انجام بدید.

  2. مینا پاسخ

   سلام من روز اخر پریودم( دیروز)هنوز مقداری ترشحات خون ابه رنگ داشتم با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم واینکه باکره هستم ممکنه دستش به پیشاب اغشته بوده یا پیشاب به محدوده واژن ریخته باشه چهار ساعت بعد یه قرص اورژانسی ۱.۵ تنسی خوردم میشه راهنماییم کنید…

 7. مهشیدنیلیان پاسخ

  خسته نباشید،
  درادامه ی بحث قبلیم باید بگم اونموقع ک پریود بودم و تموم بعد رابطه داشتیم هربارم کامل پیشاب میرفت داخل واژنم الان دوهفته ایی میگذره حالت های بارداری دارم

  1. زهرا پاسخ

   خسته نباشید من حدوددوهفته بعد از پاک شدن چند روزی پشت هم نزدیکی داشتیم کع بلافاصله بعد از هم نبود تا بحال عادت ماهیانه عقب ننداخته بودم مگر بارداری اولم الان تمام علاعم بارداری اول را دارم پیشگیری همیشه طبیعی بوده و اینکه پریودی قبلیم خونریزی حالت خون آبه و قطره ای قهوه ای بود
   الان ۱۰روز از زمان قاعدگی میگزره و هنوز خونریزی ندارم
   آیا ممکنه باردار باشم؟؟؟
   و اینکه آیا جای نگرانی داره که من برای پریودقطره ای ماه قبل از کاپ قاعدگی استفاده کردم؟؟
   در ضمن زمان قاعدگیم هفت روزه بوده که ماه قبل چهار روزه بود

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   مهشید جان سلام، شما بجز روز تخمک گذاریتون، ۵ وز قبل و یک روز بعدش باید مراقب احتمال بارداری باشید. باید اول روز تخمک گذاریتون رو تشخیص بدید.

 8. نازنين پاسخ

  سلام من ١٠هفتع پيش رابطع بدون دخول داشتم درحدي ك فقط پيشاب بود من باكره ام
  بعد ازون بااستفاده از قرص مدروكسي پروژسترون و امپول پروژسترون دو دوره پريود شدم ولي الان كه بايد پريود ميشدم هنوز نشدم
  من هرماه مدروكسي مصرف ميكنم ايا امكان داره باردار باشم؟؟پريودام هر دوشون كامل و بالخته بودن.ممنون مبشم جواب بدين

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   سلام نازنین جان، خیر احتمال بارداری به هیچ وجه وجود نداره. تعویق پریودیتون ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه. اکه اختلال پریودیتون ادامه دار بود توسط پزشک پیگیری کنین.

 9. بهاره پاسخ

  سلام من ٢٠ ام ماه رابطه جنسي داشتيم هميشه ٢٦ ام پريود ميشدم من ارضا شدم همسرم نه ،٣ روز ميشه كه از تاريخ پريودم ميگذره درد يكم در ناحيه شكم و كمر و سفت شدن سينه هارو دارم كه نشونه هاي پريودمه اما هنوز پريود نشدم استرس زيادي دارم ميخوام ببينم ايا امكان حاملگي وجود داره ؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   بهاره جان سلام، بارداری در نتیجه ی برخورد اسپرم و تخمک هستش، در صورتی که منی خارج نشده، پس احتمال بارداری نیست.

 10. تارا پاسخ

  سلام من 12 روز پیش با نامزدم رابطه سطحی داشتم در حد برخورد آلت ها به خاطر استرسی که داشتم متوجه نشدم که آیا پیشاب با واژنم برخورد داشته یا نه ولی ایشون گفتن که ارضا نشدن. من پریودی نا منظمی دارم الان 3 روز از تایمی که حدودی باید پریود بشم میگذره و هنوز پریودی رخ نداده میخوام بدونم چقدر احتمال بارداری وجود داره؟ و چه زمانی میتونم آزمایش خون بدم برای اطمینان؟
  ممنون از توجهتون

 11. مریم پاسخ

  سلام من پریودیم از روزه سوم به صورت لکه هست تا روز ۷ام یا ۵ام
  الان بعد از تموم شدنه ۷روز پریودیم
  رابطه داشتم باره اول با کاندوم‌
  همون لحظه بعد،بدون کاندوم
  ولی منی داخل ریخته نشده.
  سوالم اینه احتمال بارداری با پیشاب وجود داره؟

 12. نرگس پاسخ

  سلام من پریودیم از روزه سوم به صورت لکه هست تا روز ۷ام یا ۵ام
  الان بعد از تموم شدنه ۷روز پریودیم
  رابطه داشتم باره اول با کاندوم‌
  همون لحظه بعد،بدون کاندوم
  ولی منی داخل ریخته نشده.
  سوالم اینه احتمال بارداری با پیشاب وجود داره؟

 13. نرگس پاسخ

  سلام من پریودیم از روزه سوم به صورت لکه هست تا روز ۷ام یا ۵ام
  الان بعد از تموم شدنه ۷روز پریودیم
  رابطه داشتم باره اول با کاندوم‌
  همون لحظه بعد،بدون کاندوم
  ولی منی داخل ریخته نشده.
  سوالم اینه احتمال بارداری وجود داره؟
  با پیشاب

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   نرگس جان سلام، احتمال بارداری با پیشاب به وجود اسپرم در پیشاب و زمان نزدیکی که در محدوده امن سیکل رابطه داشتید، امکان بارداری وجود نداره مگر اینکه سیکل های زیر ۲۶ روز داشته باشید.

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   مهشید جان سلام، از ۱۲ روز پس از تخمک گذاری میتونید تست رو انجام بدید ولی، ۱۰ روز پط از موعد پریودی کاملا میشه به جوابش اطمینان داشت.

 14. مهشید پاسخ

  من روز تخمک گذاریم رابطه داشتم باشوهرم ک با پیشابش دخول صورت گرفت الان ی هفته قبل از پریودیم میش ک ی لک روشن شفاف قهوه ایی طور ازم اومد و بعد ی ساعت دوباره لکه ی قهوه ایی اومده وبیشتره اندازه ی لکه اش . کمردردو سردردم دارم خستگی ام دارم احتمال اینکه لانه گزینی صورت گرفته چقده ؟ لانه گزینی چقد طول میکش خونریزیش؟ بی بی چک کی جواب میده ؟ مرسییی

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   خونریزی لانه گزینی خیلی سبک، در حده لکه های صورتی یا قهوه ای هستش و معمولا در زمان موعد پریودی ایجاد میشه .

 15. مبینا پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من ۲۶ماه پیش رابطه داشتم ولی همسرم آب منی داخل نریخت برای اطمینان ک با پیشاب بارداری صورت نگیره قرص اورژانسی مصرف کردم ۷۵٪رو یک ساعت بعد رابطه خوردم و قرص بعدی رو ۱۱ساعت بعد ولی بعد مصرف قرص خونریزی یا لکه بینی نداشتم الان ۲۲روز از مصرف قرص میگذره و من پریود نشدم احتمال بارداری هست؟
  ممنون میشم سریع پاسخ بدید

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   مبینا جان سلام، معمولا چند روز یا یک هفته پس از مصرف اورژانسی قاعدگی مجدد اتفاق میفته حالا یا بصورت لکه بینی یا خونریزی متفاوت با پریود. اگر از موعد پریودتون گذشت و پریود نشدید حتما تست بارداری بدید.

 16. نفیس پاسخ

  سلام خسته نباشید اگر بعد از یک رابطه ای با دخول خیلی کم که منی روی شکم تخلیه بشه و یک هفته بعد قرص اورژانسی مصرف بشه و یک هفته بعد پریودی رخ بده به مدت شش روز و ماه بعدم در همان تاریخ پریودی رخ دهد احتمال حاملگی وجود دارد؟

 17. کمیل پاسخ

  سلام ببخشید 6روز پس از پریودی همسرم رابطه برقرار کردم. احتمال میدم مقداری پساب به واژن برخورد کرده باشه. احتمال بارداری وجود داره؟؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   سلام، اگه ۶ روز پس از اتمام پریودی باشه، بله احتمال بارداری هست. اما اگه روز ۶ پریودی بودن، احتمال بارداری نیست.

 18. نفیس پاسخ

  سلام خسته نباشید اگر در یک رابطه ای که منی خارج (روی شکم) ریخته بشه ویک هفته پس از رابطه قرص اورژانسی مصرف بشه
  و یک هفته پس از مصرف پریود رخ بده به مدت ۶ روز همراه با لخته خون
  و ماه بعدم همان تاریخ پریودی رخ دهد
  احتمال حاملگی هست؟

 19. شادی پاسخ

  سلام خسته نباشید لطفا میشه راهنماییم کنید
  دوست من روز 4 پریودیش برای اولین بار با نامزدش رابطه بدون دخول داشته ایشون احساس کرده پیشاب به روی الت تناسلیش وواژنش ریخته شده 36 ساعت بعد از رابطه 2 عدد قرص اورژانسی 75 خورده بعد از خوردن قرص ها 4 روز خون ریزی داشته ولی الان که یک ماه وموقع پریودیشه هنوز پریود نشده در ضمن دوستم باکره هستند

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   شادی جان سلام، احتمال بارداری دوستتون صفره. ولی بعلت مصرف اورژانسی پریودشون مختل میشه که طبیعیه.

 20. شادی پاسخ

  سلام لطفا میشه راهنماییم کنید
  دوست یک ماه پیش با نامزدش برای اولین بار در روز 4 پریودیش رابطه بدون دخول داشته و احساس کرده که پیشاب روی الت تناسلی و واژنش ریخته 36 ساعت بعد از رابطه 2 عدد قرص اورژانسی 75 خورده بعد از خوردن قرص 4 روز خون ریزی داشته ولی الان موقع پریودیشه هنوز پریود نشده ایا امکان بارداری وجود داره در ضمن دوستم باکره هستند

 21. zahra پاسخ

  سلام .5روز مونده به زمان پریود قبلیم با پارت نرم رابطه درحد لاپایی و مالش داشتیم پیش ابشون درتماس با واژن و کمی بالاتر بوده و سه باراینکارتکرار شد بدون ارضا شدن پارتنر …6روز از زمان پریودم گذشته ولی پریود نشدم.باکره هستم.پریود نامنظمی هم دارم.امکان باردای وجود داره؟ازروشهای جلوگیری هم استفاده نکردیم .

  1. مریم قدوسی پاسخ

   سلام،من دوهفته بعد از پریودش رابطه بدون دخول داشتم در حدی که آلت نامزدم روی آلتم کشیده شده، مطمین هستم که منی روی واژن تخلیه نشده ولی از پیشاب مطمئن نیستم و میترسم چون در زمان تخمک گذاری بوده بارداری رخ بده، ۱۳ام هرماه باید پریود بشم ولی الان ۴ روز گذشته و هنوز پریود نشدم ، خیلی نگرانم ، چقد احتمال حاملگی هست؟درضمن باکره هستم

 22. صنم رضایی پاسخ

  سلام، من 26 شهریور یه نزدیکی بدون دخول در حد برخورد آلت ها داشتم منی خارج نشد از پیشاب مطمئن نیستم بعد از اون با تاخیر 10 روزه پریود شدم(من پریود نامنظمی دارم) آزمایش بتا دادم منفی بود(20 روز بعد از نزدیکی) با عدد 1 و اون آزمایش بالای 10 رو باردار حساب میکرد. فردای آزمایش پریود شدم با خونریزی شدید و فقط یک بار یه لخته خون تقریبا 4-5 سانتی دفع کردم و بقیه خون ریزی رقیق بود. میخواستم بودنم چرا خون ریزیم اینبار انقدر شدید بود؟(اینم بگم من برای تقریبا یک هفته کلی گیاه قاعده آور خوردم ممکنه به خاطر اون باشه؟) و آیا امکان بارداری با این شرایط هنوز وجود داره؟ چون الان که چند روز از پریودم میگذره هنوز سینه ام تیر میکشه و خیلی خسته و بی حال هستم

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   صنم جان سلام، احتمال بارداری وجود نداره، و تغییر نوع خونریزی میتونه بخاطر استرس و گیاه های دارویی باشه که استفاده کردین.

 23. Sahar پاسخ

  سلام من دختر باکره هستم ورابطه از پشت بدون دخول داشتم جوری ک اسن حس نکردم قبلا پریودی من عقب میفتاد ولی الان استرس دارم نکنه بارداری اتفاق افتاده باشه درضمن من آخ9رای پریودی بودم

 24. محسن پاسخ

  سلام من وقتی ارضا شدم مقداری از منی ام از روی باسن لیز خورد و به سمت واژن رفت میخواستم ببینم که همسرم احتمال حاملگی وجود داره یا خیر؟

 25. محسن پاسخ

  سلام من وقتی ارضا شدم مقداری از منی ام از روی باسن لیز خورد و به سمت واژن رفت میخواستم ببینم که همسرم احتمال حاملگی وجود داره یا خیر؟آیا با رسیدم قطره ای منی بر روی واژن احتمال بارداری وجود دارد؟

 26. Saraa.s پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من دیروز با نامزدم رابطه در حد لاپایی داشتیم
  و چن دقیقه ای طول کشید تا ارضا شدیم
  پیشابشون با واژنم تماس داشت
  و من باکره هستم
  مایع منی هم روی شکمم ریخته
  ولی خیلی میترسم آیا احتمال بارداری در این شرایط وجود داره؟
  لطفا راهنمایی کنید مرسی

 27. سیمین پاسخ

  سلام من هفت روز پیش جنین ۵ هفتهای رو ساکشن کردم امروز تو سنو گفت ساک بارداری خالی موجوده که هفت هفته رو نشون داد دکترم گفت تو شستشوی واژن از بین میره آیا درسته

 28. ملیکا پاسخ

  سلام خانم دکتر شهبازی ببخشید سؤالی داشتم. من حدودا سه هفته پیش رابطه بدون دخول داشتم باکره هم هستم مایع منی که اصلا خارج نشد. فقط در خارج شدن پیشاب شک دارم. الان چهاروز از موعد پریودم گذشته اما هنوزنشدم. استرس زیادی دارم که علت تاخیر پریودم بارداری باشه

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   سلام عزیزم، امکان بارداری وجود تداره، الکی استرس نگیرید، که تعویق پریودی ممکنه دلیل دیگه داشته باشه.

 29. Somayeh پاسخ

  سلام . من باکره هستم و ۱۰ روز پس از پایان پریودیم رابطه جنسی بدون دخول داشتم که پارتنرم ارضا نشد و فقط پیشابش به واژنم برخورد کرد . همون روز هم سریع قرص اورژانسی خوردم . احتمال بارداری وجود داره؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   سلام عزیزم،
   احتمال بارداری شما به عوامل مختلفی بستگی داره و با توجه به این عوامل میشه مشخص کرد که احتمال بارداری چقدر هست.
   از طریق لینک زیر اپلیکیشن مینت رو نصب کنید، وارد قسمت دکتر مینت سپس تست بارداری آنلاین بشید و به سوالات ما پاسخ بدید تا احتمال بارداری مشخص بشه

   http://cafebazaar.ir/app/?id=com.nikaat.mintapp&ref=share

 30. پریسا پاسخ

  سلام. من ۱۸ روز بعد از پایان پریودیم رابطه مقعد داشتم که وقتی نامزدم کم کم میخواست ارضا شه آلتش دراومد و حس کردم با وجودی که من دستمال گرفته بودم جلو واژنم بازم یکم برخورد کرد با واژنم و بعدش دیگه دخولی صورت نگرف و با دست ارضا شد ولی نمیدونم وقتی آلتش خورد به آلتم منی اومده بود یا نه.
  ضمنا من ۲روز بعدش پریود شدم(ماه قبل ۱۵ بودم این ماه ۱۱)همیشه چن روز زودتر میشم.
  میشه منو از استرس نجات بدین؟امکان بارداری چقده؟ آیا من تو زمان ناباروری رابطه داشتم؟ تورو خدا کامل بگید

 31. پریسا پاسخ

  سلام تورو خدا جواب بدین. من باکره هسم و رابطه مقعد داشتم و وقتی نامزدم کم کم میخاس ارضا شه آلتش در اومد و حس کردم با وجودی که من دستمال گرفته بودم رو واژنم بازم یکم برخورد کرد باهاش و بعدش دیگه دخولی صورت نگرفت و سریع با دست ارضا شد . *****در ضمن من ۲روز بعدش پریود شدم(ماه پیش ۱۵ این ماه ۱۱).
  آیا رابطم در زمان ناباروری بوده؟ آیا امکان حاملگی هس؟
  جواب بدید لطفا

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   پریسا جان سلام
   احتمال بارداری شما به عوامل مختلفی بستگی داره و با توجه به این عوامل میشه مشخص کرد که احتمال بارداری چقدر هست.
   از طریق لینک زیر اپلیکیشن مینت رو نصب کنید، وارد قسمت دکتر مینت سپس تست بارداری آنلاین بشید و به سوالات ما پاسخ بدید تا احتمال بارداری مشخص بشه

   http://cafebazaar.ir/app/?id=com.nikaat.mintapp&ref=share

   1. پریسا پاسخ

    سلام برنامتون برا من بعد از اینکه شمارمو وارد میکنم خود به خود میپره بیرون لططططفا جواب منو اینجا بدین. نصب نمیشه هر کار کردم. آخه جواب خیلیارو همینجا داده بودین لطفا جواب منم اینجا بدین…خواهش میکنمم

 32. Mahsa پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  پریودای من تقریبا منظم هستش و ۲۸ تا ۳۰ روزه.
  روز ۶ پریودیم رابطه بدون دخول در حد برخورد داشتم مطمءنم منی ایشون به واژنم برخورد نکرده اما از برخورد پیشاب میترسم
  تا روز ۴ پریودی خونریزی دارم از روز ۴ تا ۷ لکه و خونریزی مختصر به رنگ قهوه ای
  احتمال باردار شدنم هست؟
  باکره هستم

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   مهسا جان سلام،
   احتمال بارداری شما به عوامل مختلفی بستگی داره و با توجه به این عوامل میشه مشخص کرد که احتمال بارداری چقدر هست.
   از طریق لینک زیر اپلیکیشن مینت رو نصب کنید، وارد قسمت دکتر مینت سپس تست بارداری آنلاین بشید و به سوالات ما پاسخ بدید تا احتمال بارداری مشخص بشه

   http://cafebazaar.ir/app/?id=com.nikaat.mintapp&ref=share

 33. اروشا عمادی پاسخ

  سلام من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم قبل از ارضا شدن پیشابشون کمی ب دستشون برخورد کرد و بعد دستشون و به واژن من زدن من باکره هم هستم و روز ۷ ام قاعدگیم بود ولی قرصی مصرف نکردم امکان باردار شون هستش؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   سلام عزیزم،
   احتمال بارداری شما به عوامل مختلفی بستگی داره و با توجه به این عوامل میشه مشخص کرد که احتمال بارداری چقدر هست.
   از طریق لینک زیر اپلیکیشن مینت رو نصب کنید، وارد قسمت دکتر مینت سپس تست بارداری آنلاین بشید و به سوالات ما پاسخ بدید تا احتمال بارداری مشخص بشه

   http://cafebazaar.ir/app/?id=com.nikaat.mintapp&ref=share

   1. نسيم پاسخ

    سلام من با همسرم نزدیکی داشتم و از کاندوم استفاده کردیم و حتی قبل از بیرون اومدن منی تمومش کردیم اما پریود نشدم و فقط ترشحات سفید رنگ داشتم ایا ممکنه باردار باشم؟

 34. پریسا پاسخ

  سلام من نامزدم با همسرم رابطه بدون دخول داشتم سطحی بود ایشون هر چند دقیقه با دستمال خودشونو پاک میکردن برای محض احتیاط اما هیچ مایه ای رو واژنم ریخته نشد امکان داره ک پیشاب رو واژنم قطره ای ریخته باشه و امکان بارداری باشه همش استرس دارم ۳ روز از پریودیم میگذره همش استرس دارم باکره هستم

 35. علی پاسخ

  باسلام من با دوست دخترم رابطه مقعدی در حد مالش داشتم ولی دوستم میگه هنگام مالش یک بار سر آلتم به روی پرده ش رو حس کرده الان از پیشاب نگرانم چون نزدیکای ارضا شدنم بود سر آلتم رو روی پرده ش حس کرده ولی آب منی رو بیرون تخلیه کردم الان نگرانم آیا احتمال بارداری هست؟

 36. نسيم پاسخ

  سلام من با همسرم نزدیکی داشتم و از کاندوم استفاده کردیم و حتی قبل از بیرون اومدن منی تمومش کردیم اما پریود نشدم و فقط ترشحات سفید رنگ داشتم ایا ممکنه باردار باشم؟

 37. مهسا پاسخ

  سلام من ۳روز پیش رابطه ای داشتم که بدون دخول بود فقط الت نامزدم به الت من خوردولی ایشون ارضا نشدند وحتی خشک بودندودچارشق درد هم شدند اما من باید دیروز پریودمیشدم که عقب افتادم وبی سابقه هست حتی یه روز عقب وجلوشدن پریودمن نگرانم به نظرتون احتمال بارداری هست?

 38. samira پاسخ

  سلام من با نامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم در حد این که الت نامزدم روی واژن مالیده شد ولی ارضا نشد.من باکرم و این رابطه هشتم ماه انجام شد و من بیستم هر ماه پریودیم اغاز میشه ایا احتمال بارداری وجود داره؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   سمیرا جان سلام،
   بارداری تنها در صورت ورود اسپرم به داخل و لقاح آن با تخمک میتونه رخ بده. اگه شک دارید که اسپرم وارد شده، در این شرایط احتمال بارداری به عوامل مختلفی بستگی داره، لطفا اپلیکیشن رو دانلود کنیدو به تست بارداری آنلاین مراجعه کنید تا با توجه به شرایطتون، احتمال بارداری مشخص بشه

   1. فاطی پاسخ

    سلام من رابطه بدون دخول داشتم حتی الت هم داخل واژنم نرفته فقط نامزدم و با دست ارضا کردم و اسپرمش ریخت رو پارچه اصلا هم دخول نداشتم زمان پریودیم هم ثالت بوده ولی خیلی خونریزی کم بوده ایا امکان بارداری هست؟لطفا حواب بدین ممنون میشم

 39. فاطی پاسخ

  سلام من رابطه بدون دخول داشتم حتی الت هم داخل واژنم نرفته فقط نامزدم و با دست ارضا کردم و اسپرمش ریخت رو پارچه اصلا هم دخول نداشتم زمان پریودیم هم ثالت بوده ولی خیلی خونریزی کم بوده ایا امکان بارداری هست؟لطفا حواب بدین ممنون میشم

 40. فاطی پاسخ

  سلام من باکره هستم اصلا هم دخول نداشتم فقط با دست نامزدمو ارضا کردم زمان پریودیم هم ثابت بوده ولی خونریزیم‌کم بود ایا امکان باردای هست؟

 41. مریم قدوسی پاسخ

  سلام،من دوهفته بعد از پریودش رابطه بدون دخول داشتم در حدی که آلت نامزدم روی آلتم کشیده شده، مطمین هستم که منی روی واژن تخلیه نشده ولی از پیشاب مطمئن نیستم و میترسم چون در زمان تخمک گذاری بوده بارداری رخ بده، ۱۳ام هرماه باید پریود بشم ولی الان ۴ روز گذشته و هنوز پریود نشدم ، خیلی نگرانم ، چقد احتمال حاملگی هست؟درضمن باکره هستم

 42. احسان امیری پاسخ

  سلام وقت بخیر
  بنده با همسرم رابطه داشتم و مایع منی رو هم داخل نریختم اما همسرم نگرانه که پیشاب ریخته شده باشه
  از همون روز دمنوش پونه خورد و بعد ۶۰ ساعت قرص اورژانسی مصرف کرد
  با این اوصاف چند درصد احتمال بارداری هست؟
  خیلی فوری نیاز به جواب‌تون دارم.
  ممنون

 43. Sheyda پاسخ

  سلام خانم دکتر من حدودا ۳ هفته پیش با نامزدم رابطه داشتم و باکره هستم
  و به صورت خیلی کم دخول انجام شد و حدودا ۳ الی ۴ روز از پریودی من گذشته بودو من ارضا نشدم
  ایا امکان بارداری با پیشاب هست؟
  این اپلیکیشن برای اندروید هست و من نتونستم دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   سلام شیدا جان، ارضا نشدن با بارداری هیچ رابطه ای نداره و احتمال بارداری میتونه وجود داشته باشه حتی با پیشاب

   1. شیما پاسخ

    سلام وقتتون بخیر من دور روز قبل از پریودیم با نامزدم رابطه داشتم باکره هستم بدون دخول و موقع ارضا شدنشون بیرون کشیدن،ولی ترس پیشاب رو دارم و از روز پنجم قاعدگی قرص سیپترون کامپاند از روز ۲۵ دی ماه مصرف کردم تا الان، ایا احتمال بارداری هست؟

 44. نازنین سحرخیز پاسخ

  میشه جوابمو بدید لطفا!!! نگرانم!
  من دو هفته پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و فقط الت هامون بهم برخورد داشت و ایشون دور از من ارضا شد یعنی نه دخول داشتم نه ارضا شدن در واژن. اما همش میترسم به علت برخورد الت ها بهم پیشاب وارد واژن شده باشه لطفا بگید احتمال حاملگی هست؟؟؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   نازنین جان سلام،

   در هر صورت احتمال بارداری با پیشاب جود داره. ولی خیلی کمه. مخصوصا در شرایط شما. ولی باز هم بهتره برای اطمینان بیشتر، تست بارداری اپلیکیشن رو امتحان کنید

 45. نگار پاسخ

  با پیشاب همسرم باردار شدم.با توجه به اینکه تعداد و فراوانی اسپرمهای سالم ممکنه تو پیشاب کم باشه آیا باید نگران نقص ژنتیکی جنین باشم؟منظورم اون موضوع انتخاب طبیعی و رسیدن سالمترین اسپرم به تخمکه.

 46. Ahmadi پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من حدود یک ماه پیش رابطه جنسی مقعدی داشتم.باکره هستم و اصلا دخول انجام نشد در حد مالش دستگاه های تناسلی روی هم..وقتیم ک نامزدم ارضا شد اصلا وارد واژن نشد..الان چهارروزه از تاریخی ک باید پریود بشم میگذره ولی نشدم ولی علائم رو نسبتا دارم.زعفرونم مصرف کردم.علاوه بر اون همش احساس خیسی میکنم و مایع سفید(کم)ازم خارج میشه..امکان بارداری با پیشاب وجود داره؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   زری جان سلام،
   همانطور که در بالا هم گفتیم، احتمال بارداری با پیشاب وجود داره اما خیلی کم هستش. با توجه به شرایط شما هم، این احتمال خیلی کم هستش. اما میتونید برای اطمینان بیشتر از تست بارداری آنلاین اپلیکیشن استفاده کنید

 47. Ahmadi پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من حدود یک ماه پیش رابطه جنسی مقعدی داشتم.باکره هستم و اصلا دخول انجام نشد در حد مالش دستگاه های تناسلی روی هم..وقتیم ک نامزدم ارضا شد اصلا وارد واژن نشد..الان پنج روزه از تاریخی ک باید پریود بشم میگذره ولی نشدم ولی علائم رو نسبتا دارم.زعفرونم مصرف کردم.علاوه بر اون همش احساس خیسی میکنم و مایع سفید(کم)ازم خارج میشه.ولی الان قهوه ای تیره مث خون شده.امکان بارداری با پیشاب وجود داره؟

 48. كژال پاسخ

  سلا من دقيقاً توي روز هاي تخمك گذاري با همسرم رابطه داشتم ولي قبل از ارضا شدن بيرون اورد التشو. الان ٦ روز مونده به پريوديم ترشحات قهوه اي-صورتي بعد از حمام مشاهده كردم. احتمال حاملگي من چقدر هست؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   کژال جان سلام، بارداری به عوامل مختلفی بستگی داره و با پیشاب هم میشه باردار شد. لطفا جهت اطمینان از پاسخ، از تست بارداری آنلاین اپلیکیشن مینت، استفاده کنید.

 49. آوا رضایی پاسخ

  سلام من میخوام برا آکنه و جوش صورتم قرص ضد بارداری مصرف کنم تاثیر داره و به چه صورت باید مصرف کنم کدوم نوع قرص باشه بهتره من 17 سالمه نامزد دارم ..ممنون میشم جواب بدید

 50. مهسا پاسخ

  باسلام من ۴ ساله که ازدواج کردم از روش طبیعی پیشگیری از بارداری استفاده میکنیم همسرم قبل از انزال آلتشو بیرون میکشه حالا من استرس اینو دارم که یعنی توی ۴سال اصلا پیشاب داخل واژنم نریخته،آیا امکان ناباروری درما وجود داره؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   مهسا جان سلام، احتمال بارداری با پیشاب بسیار پایین هستش. قدرت باروری رو در شرایطی میشه سنجید که برخورد اسپرم و تخمک صورت بگیره. با این شرایط نمیشه تشخیص داد.

   1. دلارام پاسخ

    سلام خسته نباشید من دقیقا بعد دو شب از پریودم با همسرم رابطه داشتم بلا فاصله قرص ضد بار داری خوردم دقیقا ۴ تا بعد ۱۲ ساعت چهارتا دیگه اب منی شوهرم هم نریخته الان دو روز از زمان پریودم میگذره احتمال باری دارم یا نه

 51. Setin پاسخ

  سلام ،من دو روزه که پریودم تموم شده،با نامزدم سکس سطحی در حد مالش داشتم،آلت همسرم در حالت نعوظ بود و مقداری پیشاب خارج شده بود ،همسرم با دستش آلتش رو گرفته بود و بعد آلت من رو مالش داد با همون دستش ، آیا امکان بارداری هست؟ لطفا جواب بدین خیلی استرس دارم

 52. arad پاسخ

  سلام من تقریبا ۱۰ روز از موعد پریودیم گذشته و پریود نشدم.با روش طبیعی هم جلوگیری میکنیم امکان داره پیشاب وارد واژن شده باشه و باردار باشم؟
  ویه سوال دیگه مرد در هنگام رابطه متوجه اومدن پیشاب میشه؟

 53. ندا هاشمی پاسخ

  سلام.وقتتون بخیر.ایا در سن 43 سالگی احتمال باردار شدن به صورت طبیعی هستش؟و احتمالش چند درصد هستش؟

  1. دکتر شهبازی نویسنده پاسخ

   ندا جون سلام،بله چراکه نه ، حتی در سن بالای ۵۰ سال هم احتمال داره و این شانس، وابسته به شرایط فردی هر کسی متفاوته

   1. ندا هاشمی پاسخ

    اخه تو سایت ها برای چی نوشتن که طبق بررسی صورت گرفته این شانس برای خانم ها با سن 43 سال به 5 درصد میرسه؟و برای افراد 44 سال به 1 درصد میرسه

    1. ندا هاشمی پاسخ

     و اینکه میگن تخمک ها دیگه کیفیت لازم خودش رو نداره برای لانه گزینی تو این سن؟پیشاپسش ممنون از پاسختون

 54. Pegah پاسخ

  سلام دکتر وقت بخیر
  من و نامزدم در دوران پریودی [فردای شروع پریودم] رابطه بدون دخول داشتیم (فقط در حد مالش و برخورد آلت بر روی واژنم بود) برای اطمینان بعد از 72 ساعت از یک سوم قرص اورژانسی هم استفاده کردم و بلافاصله پریودم قطع شد با توجه به باکره بودنم آیا امکان بارداری با پیشآب در این مورد وجود داره؟
  *بعد از یک ماه با بیبی چک تست انجام دادم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم!

 55. زهره پاسخ

  سلام
  من با پارتنرم رابطه بدون دخول داشتم كه الت ها باهم در تماس بود ولي ايشون كاندوم هم داشتن ارضا شدن ولي تخليشون دور از من بود فكر نميكنم پيشاب روي واژنم ريخته باشه اما ميترسم يه موقع رو دستشون بوده به من زده باشن باردار شم باكره هم هستم

 56. زهره پاسخ

  سلام خانوم دكتر
  من با پارتنرم رابطه بدون دخول داشتم كه الت ها باهم در تماس بود ولي ايشون كاندوم هم داشتن ارضا شدن ولي تخليشون دور از من بود فكر نميكنم پيشاب روي واژنم ريخته باشه اما ميترسم يه موقع رو دستشون بوده به من زده باشن باردار شم باكره هم هستم

 57. sayan پاسخ

  سلام دکتر شبتون بخیر. منو نامزدم ماهه گذشته یک هفته بعد از پریودیم رابطه مقعدی داشتیم منی شونو روی پام تخلیه کردن ایا ممکنه هنگام رابطه پیشابشون به سمت واژن حرکت کرده باشه و بارداری به وجود بیاد؟البته من بالافاصله پس از رابطه خودمو با صابون شست و شو دادم.الان یه هفته از زمان پربودیم میگذره اما هنوز پریود نشدم. درضمن باکره هم هستم.

 58. سپیده پاسخ

  سلام خانم
  سلام خانم دکتر
  خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
  خیلی استرس دارم
  شش روز پیش، زمان تخمک گذاریم با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم وبعد انزال دوم ایشون ادرار کردن و خودشون رو شستن اما لحظه ای در رابطه دوم آلت ایشون با واژن من برخورد کرد و امکان برخورد پیشاب ب واژنم هست. منی اصلا ب واژن نخورد
  از ترس بارداری ۲۴ ساعت بعد قرص اورژانسی ۱/۵ دوز خوردم
  امکان بارداری هست یا نه؟ اگر نیست چند روز بعد پریود میشم ۱۴ ام سیکل اورژانسی خوردم

 59. سارا پاسخ

  سلام, من یک بار سوال پرسیدم ولی تایید نکردید نمیدونم چرا؟میشه پاسخ بدید که اسپرم در پیشآبی که 15 ساعت از ارضا شدنش میگذره هست یا نه؟ اگر در پابلیک نمیتونید جوابش رو بدید ممنون میشم که بهم ایمیل کنید جوابش رو…الان در روز چهار بعد از رابطه هستم …میخوام بدونم که قرص بخورم یا نه؟

 60. Melisa12 پاسخ

  سلا خسته نباشید

  من ۲ماهه پیش با نامزدم رابطه ی بدونه دخول داشتم و من دخترم باکره هستم اما کاملا التشون با واژنم در تماس بود تمیدونم پیش اب بهم خورده یا نه انا شاید خورده باشه بهم پیش اب و اینکه من ماهه بعدش پریود مثله همیشه شدم و الان هم ۲هفته مونده به پریودیم

  اما نوک سینم به شدت درد میکنه

  ایا امکانه بارداری هست یا نه

 61. ترنم پاسخ

  سلام من طبق برنامه ی مینت روز بعد از اتمام پریودیم رابطه بدون محافظت داشتم و منی به داخل ریخته نشد و با توجه به اینکه در روز های امن رابطه بود طبق برنامه من قرص اورژانسی هم خوردم .
  اما روز بعد که رابطه داشتم قرصی نخوردم منی هم به داخل ریخته نشد و در روز های امن رابطه بوده طبق برنامه یعنی روز دوم بعد از تمام پریودیم.
  امکان بارداری وجود داره؟؟؟

 62. ترنم پاسخ

  روزدوم بعد پریودی که رابطه داشتم قرصی نخوردم منی هم به داخل ریخته نشد و در روز های امن رابطه بوده طبق برنامه مینت یعنی روز دوم بعد از تمام پریودیم.
  امکان بارداری وجود داره؟؟؟

 63. ترنم پاسخ

  سلام
  من بعد از اتمام پریودیم روز دوم رابطه بدون محافظت داشتم ولی منی به داخل ریخته نشده و با توجه به اینکه در دوران رابطه امن بر اساس برنامه مینت بوده احتمال بارداری وجود داره ؟
  تا روز اصلی تخمک گذاری ۸ روز فاصله داره

 64. سیمین پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من پریودی نامنظم دارم ولی معمولا تاریخ پریودیم از ۲۵ تا ۳۰ ماه اتفاق می افته من ۲۶ این ماه رابطه بدون دخول داشتم باکره هم هستم نامزدم حواسش نبود در حد ۱ ثانیه و اندازه نیم سانت از آلتش داخل رفت اما ارضا نشده بود و از وجود پیشاب هم مطمئن نیستم من پریود نبودم و امروز که ۳بهمن ماه هست هنوز پریود نشدم و کیست تخمدان هم دارم آیا احتمال بارداری هست؟

 65. ناشناس پاسخ

  سلام.من با نامزدم رابطه داشتم که بصورت ناخودآگاه پرده بکارتشو زدم و خیلی سریع آلتمو بیرون کشیدم ولی هیچ منی از من خارج نشد ولی حتما پیشاب بوده.البته دخول به طور سطحی بوده در حدی که پرده بکارتش زده شد.احتمال بارداری هست؟ چیکار کنیم
  سریع لطفا راهنمایی کنین

 66. amir nezami پاسخ

  سلام.من با نامزدم رابطه داشتم که بصورت ناخودآگاه پرده بکارتشو زدم و خیلی سریع آلتمو بیرون کشیدم ولی هیچ منی از من خارج نشد ولی حتما پیشاب بوده.البته دخول به طور سطحی بوده در حدی که پرده بکارتش زده شد.احتمال بارداری هست؟ چیکار کنیم
  سریع لطفا راهنمایی کنین

 67. شیما پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من دور روز قبل از پریودیم با نامزدم رابطه داشتم باکره هستم بدون دخول و موقع ارضا شدنشون بیرون کشیدن،ولی ترس پیشاب رو دارم و از روز پنجم قاعدگی قرص سیپترون کامپاند از روز ۲۵ دی ماه مصرف کردم تا الان، ایا احتمال بارداری هست؟

 68. Shima پاسخ

  سلام وقتتون بخیر، من دو روز قبل از پریودیم با نامزدم رابطه داشتم باکره هستم و رابطه بدون دخول و مایع منی خارج از واژن بود، و ترس پیشاب رو‌دارم و از روز پنجم قاعدگی ینی ۲۵ دی ماه قرص سیپترون کامپاند مصرف کردم تا الان، آیا احتمال حاملگی هست؟

 69. شیما پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من دو روز قبل از پریودیم با نامزدم رابطه داشتم باکره هستم بدون دخول و مایع منی خارج از واژن بوده،و ترس پیشاب رو دارم و از روز پنجم قاعدگی ۲۵ دی ماه مصرف قرص سیپترون کامپاند دارم تا الان ، ایا احتمال بارداری هست؟

 70. ناشناس پاسخ

  سلام.من با نامزدم رابطه داشتم که بصورت اتفاقی پرده بکارتشو زدم و خونریزی شدیدی داشت البته سریع در آوردم و انزالی اصلا صورت نگرفت.احتمال بارداری وجود داره آیا؟

 71. Saeed پاسخ

  سلام امروز پونزده روز از اولین روز پریود نامزدم میگذره و عصری التمو اندازه ی بند انگشت کردم داخل واژنش قبلش رو التم ی قطره پیشاب بی رنگ بود پاک کردم ولی ی ذره رطوبت هنوز بود روش ک کردم داخل اندازه ی بند انگشت و بعد درش اوردم و مالیدمش رو واژنش و تمام احتمال بارداری هست با توجه به اینکه واژن خودش کامل خیس بود و زمان تخمک گڋاری هم هست تقریبا احتمال بارداری چقدره در ضمن باکره هم هست خانوم دکتر صب میخام برم یه تنسی ۱/۵ بگیرم ک بخوره چن میشه بیش از دوازده ساعت یک و نیم میدمش ۱۵ سالشه این تنسی واسش خطرناک نیست؟ و اینکه بعده خوردن این قرص تو کمتر از ۲۴ ساعت احتمال بارداری بازم هست برامون؟

 72. Saeed پاسخ

  سلام امروز پونزده روز از اولین روز پریود نامزدم میگذره و عصری التمو اندازه ی بند انگشت کردم داخل واژنش قبلش رو التم ی قطره پیشاب بی رنگ بود پاک کردم ولی ی ذره رطوبت هنوز بود روش ک کردم داخل اندازه ی بند انگشت و بعد درش اوردم و مالیدمش رو واژنش و تمام احتمال بارداری هست با توجه به اینکه واژن خودش کامل خیس بود و زمان تخمک گڋاری هم هست تقریبا احتمال بارداری چقدره در ضمن باکره هم هست خانوم دکتر صب میخام برم یه تنسی ۱/۵ بگیرم ک بخوره چن میشه بیش از دوازده ساعت یک و نیم میدمش ۱۵ سالشه این تنسی واسش خطرناک نیست؟ و اینکه بعده خوردن این قرص تو کمتر از ۲۴ ساعت احتمال بارداری بازم هست برامون؟ممنون میشم پاسخ بدید.

 73. علی پاسخ

  سلام خسته نباشید من با همسرم رابطه بدون دخول داشتم از اینکه پیشابم به واژن همسرم خورده باشه مطمعن نیستم
  ولی باتوجه به اینکه همسرم عادت ماهیانش منظم نیست و اینکه عادت ماهیانه قبلیش پنج روز زودتر شده بود و اینکه الان سه چهار روز از وقتش گذشته
  این غیر طبیعی نیست
  و در ضمن خانومم یه هفته یا دوهفته بعداز اخرین پریودیشون مایعای زرد رنگ با کمی رگه های خون از واژنشون اومده بیرون
  این مایع ها نشونه ی چیه و اینکه گاها قهوه ای هم میشده
  همسرمهمیشه قبل از پریودیش سینه هاش متورم میشده و دلدرد شدید داشته
  ولی الان چند روز از زمانش گذشته فقط گاه وقتا درد زیر شکم میاد سراغش
  ایا اینها نشونه ی بارداری هست
  ببخشید اگه سوالام زیاد شد
  خیلی ممنون از سایتوبتون

 74. حسین پاسخ

  سلام خسته نباشید
  با همسرم رابطه بدون دخول داشتم اما مایع منی برخوردی نداشته با التشون
  پریودی همسرم نامنظمه اخرین پریودیش ٥روز زودتر شد الان نزدیکه ٨روزه عقب افتاد
  دو هفته بعزاخرین پریودیش
  مایعی زرد رنگ به همراه کمی خون از واژنش اومده, بیرو ن
  خونا اول قرمز بودن ولی بعدا خونای رنگ قهوه ای میاد بیرون
  همسرم الان که وقت پریودیشه مث همیشه سینه ها سفت و متورم نشده فقط بعضی وقتا یه دلدرد شدید میاد سراغشو میره
  اینا نشونه بارداریه؟

 75. Unknown پاسخ

  سلام
  من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و نامزدم به اشتباه کاندومو برعکس گذاشتن بعد پشت و روش کردن و یک مقدار پیشاب به من برخورد کرد. من سه روز بعدش پریود شدم ولی خونریزی خییلی کمتر از قبل بود و بعد دو روز خونریزی مثل پریود شد. بعد از اون هم یکبار دیگه پریود شدم ولی هنوز حالت های بارداری رو دارم.
  احتمال داره باردار باشم؟

 76. زهرا پاسخ

  سلام من وهمسرم موقع رابطه برای اولین بار بدون کاندوم پیش رفتیم یعنی زیاد طول نکشید سریع الت اش رو در اورد تاقبل ارضا شدنش بعد کاندوم گذاشتیم دقیقا روزای اخر تخمک گذاری بود ایا ممکن باردارشوم

 77. مریم پاسخ

  سلام خسته نباشید من دیروز روز اول پریودم بود و برای اولین بار با نامزدم رابطه از جلو داشتم. نامزدم متوجه شد و آبش داخل نریخت به گفته خودش . میخواستم بدونم آیا امکان بارداری با پیشآب وجود داره یا حتی آب خیلی کم که خودش متوجه نشده باشه ؟

 78. زهرا پاسخ

  سلام میشه جواب منم بدین؟
  من یه چهار روز بعد از پاک شدن رابطه داشتم ولی دخول نبود چراکه من شلوار پوشیده بودم فقط یکبار دستشان رو روی وازن من زدن ولی خشک بود .
  دوره من ۲۹ الی ۲۵ هست که روز ۱۵ دوره من خون دیدم و مثل پریود هست غلیظ و قرمز میاد و قطع میشه تا روز ۱۷ سیکل من اینجوری بود کمتر ولی.
  خواهشا بگین ربطی نداره به بارداری که؟؟

 79. مرریم پاسخ

  سلام من با نامزدم یک هفته قبل از پریودیم رابطه داشتیم در حد لاپایی بعد یخورده از منی وسط پام ریخته شده میخاستم بدونم احتمال حاملگی هست اخه بعد از اون رابطه یک بار پریود شدم اما ماه بعد پریود نشدم خیلی استرس دارم

 80. مرریم پاسخ

  سلام من با نامزدم یک هفته قبل از پریودیم رابطه داشتیم در حد لاپایی بعد یخورده از منی وسط پام ریخته شده میخاستم بدونم احتمال حاملگی هست اخه بعد از اون رابطه یک بار پریود شدم اما ماه بعد پریود نشدم

 81. کیمیا پاسخ

  سلام من هیچ دخولی نداشتم و آلت نامزدم داخل شلوارش بود و کمی ماساژ که دادم حس کردم یه خورده از پیش آبش اومده و یه نقطه کوچیک از شلوارش حس کردم خیس شده. با همون دستی که به شلوار حاوی پیش آب خورده بود به آلت خودم دست زدم. این هفته باید پریود بشم علائمی مثل کمر درد دل درد و درد سینه ها و خلق عصبی هست ولی پریود نمیشم. خیلی نگرانم امکان برداری هست؟

 82. معصومه پاسخ

  سلام خسته نباشید من امروز با پارتنرم رابطه داشتم و ۱۲ روز از سیکلم میگذره تقریبا تو روز دوم تخمک گذاری هستم و اینکه جلوگیری طبیعی بوده و مطمئنیم که خطایی رخ نداده اما از جهت پیشاب مطمئن نیستیم چند درصد احتمال بارداری وجود دارد؟

 83. Saba... پاسخ

  سلام چه زمانی میشه به جواب بیبی چک اطمینان کامل داشت؟؟و استفاده از بیبی چک کافیه؟لازم نیس ازمایش خون بدم؟؟

 84. نازنین پاسخ

  سلام.من و نامزدم یک روز بعد از تمام شدن پریودی من باهم رابطه داشتیم فقط درحد لاپایی دخول نداشتیم من باکره هستم.میخاستم بدونم با برخورد الت ها بهم احتمال بارداری با پیشاب هست؟.من واقعا میترسم اگه میشه هرچه زودتر جواب بدید…

 85. سحرر پاسخ

  سلام توروخدا جواب بدین دکتر
  از روی لباس زیر (فقط خانم) و توسط مایع پیشاب امکان بارداری هست؟؟
  خونریزی لانه گزینی چطوریه؟ بصورت لختست؟

 86. پرستو پاسخ

  سلام من ۲۵ام هرماه پریود میشدم حالا دو روز اینور اونورم میشد من ۲۸اسفند رابطه داشتم ولی همسرم آبشو داخلم نریخت من اسفند پریود نشدم الانم فروردینه نشدم ممکنه حامله باشم لطفا زود جواب بدین ممنون

 87. فاطمه پاسخ

  سلام من باکره ام۲ روز پس از پریودی با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و فقط یک لحظه آلتش به واژن من کشیده شد ارضا شدنش هم یک دقیقه بعد بود ولی نه روی بدن من ایا احتمال بارداری وجود داره لازمه من قرص مصرف کنم هر چند هگ احتمالش ضعیف باشه

 88. فاطمه پاسخ

  سلام من باکره ام دور روز بعد از پریودی با نامزدم رابطه داشتم‌ بدون دخول تو حالت چهار دست و پا فقط یه لحظه آلتش روی واژن من کشیده شدو یکم بعدش ارضا شد ولی نه روی بدن من ایا احتمال بارداری با پیش اب وجود داره
  حتی خیلی کم هم من لازمه قرص بخورم

 89. سولماز پاسخ

  سلام من رور ۱۲ سیکل که در اویل دوران تخمک گذاری بود رابطه با روش طبیعی داشتم و ۹ ساعت بعد ام قر اورژانسی اووسیز ۲ تا باهم خوردم امکانش هست با پیآب همسرم و با وجود خوردن قرص زیر ۱۲ ساعت باز باردار بشم؟

 90. آرامش ساداتی پاسخ

  باسلام خانم دگتر من و همسرم یک پسر یکسال و نیم داریم و برای عدم بارداری جلوگیری طبیعی میکنیم و من قرص اورژانسی هم بعدش میخورم میخوام بگم بازم یکبار باردار شدم و سقط شد الان دوماه از سقطم میگذره اما دوروزه احساس میکنم دوباره باردارم با اینکه کاملا رعایت میکنیم سوالم اینجاست ما که کاملا رعایت میکنیم من چجوری باردار می شم آخه؟؟؟ بخدا خسته شدم از بس باردار میشم آخه این چه مدلشه به حدی رعایت میکنیم که زمانی ک همسرم احساس میکنه قراره ارضا بشه التشو از واژنم در میاره و بیرون خودش ارضا میکنه یعینی صد درصد مطمعنم که منی وارد بدنم نشده بازم با این حال باردار میشم چرا؟؟؟

 91. هانیه توسلی پاسخ

  سلام خانم دکتر.من بانامزدم رابطه بدون دخول داشتم منی روی واژنم نریخت ولی درمورد پیشاب مطمئن نیستم.بعدش لکه قهوه ای روی لباس زیرم دیدم حدس میزنم روز تخمکگذاری بود
  ۲۴ساعت بعداز رابطه ۴تاقرص ال دی خوردم ۱۲ساعت بعدش مجدد ۴تای دیگه خوردم.توروخدا جواب بدید استرس دارم

 92. زهرا پاسخ

  سلام خانم دکتر
  من دختره باکره هستم با نامزدم رابطه داشتم ولی دخولی انجام نشد بعد اون من هرماه پریود شدم الانم دوماه گذشته از اون رابطه وقت پریودم عادت شدم مثل همیشه ولی حالت تهوع دارم خیلی نگرانم کرده ممکنه باردار باشم
  چنددرصد حاملکی در پریودی وجود دارد یعنی هم حامله باشه ادم همم هرماه پریود بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open

 

اپلیکیشن مینت

 

Close