پریود ترکر مینت

تقویم تخمک گذاری مینت : اولین پریود ترکر ایرانی

تقویم تخمک‌گذاری ابزاری آنلاین است که با توجه به طول دوره قاعدگی سعی می‌کند زمان تخمک‌گذاری را پیش بینی کند.
اگر قصد بارداری دارید تقویم تخمک گذاری مینت به شما برای برقراری رابطه جنسی موثر کمک می‌کند. بر اساس این تقویم می‌توانید متوجه شوید چه روزهایی از ماه شانس بارور شدن شما بالاتر است.

برای دانلود تقویم تخمک گذاری مینت می توانید آن را از طریق لینک زیر دانلود کنید:  دانلود اپلیکیشن

حتی اگر هم قصد بارداری نداشته باشید و میخواهید در روزهای امن سیکل قاعدگیتان، رابطه داشته باشید، باز هم به کمک پریود ترکر مینت ، این دوران را شناسایی کنید.

تقویم تخمک‌گذاری چطور کار می‌کند؟

تقویم تخمک گذاری میت از شما می خواهد که تاریخ روز اول آخرین دوره قاعدگی و طول متوسط چرخه قاعدگی را وارد کنید. در صورتی که از مدت زمان طول دوره آگاه نیستید میانگین یعنی 28 روز را وارد کنید. طول چرخه قاعدگی در خانم‌‌ها متفاوت بوده و بین 21 تا 35 روز متغیر است. تقویم تخمک گذاری ، 12 روز ابتدایی را فاز لوتئال فرض‌‌ می‌کند. مرحله لوتئال زمان بین تخمک‌گذاری و روز اول پریود است که به طور طبیعی بین 10 تا 15 روز طول می‌کشد.

 

اپلیکیشن مینت

پیشبینی دقیق زمان تخمک گذاری به کمک اپلیکیشن مینت

پیشبینی دقیق زمان تخمک گذاری به کمک اپلیکیشن مینت

برای دانلود تقویم تخمک گذاری مینت بر روی لینک زیر کلیک کنید:  دانلود اپلیکیشن

در مرحله بعد‌‌‌‌، بر اساس این اطلاعات‌‌‌‌، تقویم تخمک گذاری، زمان تخمک‌گذاری را حدس‌‌ می‌زند. مثلاً اگر به تقویم تخمک‌گذاری اعلام کنید که متوسط ​​چرخه شما 35 روز و متوسط ​​فاز لوتئال شما 15 روز است‌‌‌‌، ممکن است روز‌های باروری شما را روز‌های 17‌‌‌‌، 18‌‌‌‌، 19 و 20 سیکل قاعدگی نشان دهد.

تقویم تخمک گذاری مینت، روز‌های “باروری ممکن” و “بارورترین روزها” را نشان‌‌ می‌دهند که بارورترین روزها در مثال ما روز‌های 19 و 20 چرخه قاعدگی است.

نکته بسیار مهم این است که تنها برای باردار شدن به این تقویم تکیه نکنید. اگر می‌خواهید روز تخمک‌گذاری را با اطمینان بیشتری بیابید حتما از کیت‌‌‌‌های تخمک‌گذاری کمک بگیرید و راه مطمئن‌تر برای بارداری این است که در تمام طول چرخه رابطه جنسی برقرار کنید. اگر قاعدگی‌‌‌‌های نامنظمی دارید یا طول چرخه قاعدگی شما کمتر از 21 روز و بیش از 35 روز است حتما با متخصص زنان مشورت داشته باشید.

استفاده از تقویم برای پیشگیری طبیعی از بارداری ممکن است؟

برخی افراد برای پیشگیری طبیعی روی تقویم به دنبال روزهایی می‌گردند که رابطه جنسی بدون پیشگیری در آن ایمن است و در روز‌های ناایمن از برقراری رابطه خودداری می‌کنند یا از نوعی روش پیشگیری بهره می‌برند.

با استفاده از تقویم تخمک گذاری مینت، می توانید این زمان را مشخص کنید و در این دوران، رابطه محافظت نشده داشته باشید. البته توجه کنید که ریسک این روش مقداری بالا است و چنانچه این مسئله برایتان بسیار مهم است، حتما از یک روش جلوگیری از بارداری مطمئن استفاده کنید.

اپلیکیشن مینت چه امکانات دیگری دارد؟

به کمک اپلیکیشن مینت می توانید از موارد زیر بهره ببرید:

  • راهکار های تعیین جنسیت فرزند در دوران اقدام به بارداری
  • تست بارداری آنلاین
  • عقب انداختن قاعدگی
  • نحوه مصرف قرص های اورژانسی
  • راهکارهای فراموشی مصرق قرص های ضد بارداری
  • تشخیص و درمان ترشحات واژن
  • معرفی روش های جلوگیری از بارداری
  • ورزش در دوران قاعدگی
  • آرامش در دوران قاعدگی
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *